Logic Controllers Industrial IoT Gateway DXM1200-X2R3, 2.4 GHz Performance, Ethernet, Modbus, Profinet, 4 Port
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
Mounting Style: Panel Mount Supply Voltage - Max: 30 V Supply Voltage - Min: 12 V Display Type: LCD Series: DXM1200 IP Rating: IP67 Minimum Operating Temperature: - 20 C Maximum Operating Temperature: + 60 C