NV126B5M-N41 LCD IPS eDP LCD Screen 12.6" 1920X515 40Pin WLED DIY CPU PC Case Panel with 2 HD-MI Mini LCD Controller
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
LCD Controller Board:HDMI Board Work for 30Pin EDP LCD ScreenInput Power Adapter: 12Vdc More than 2A.Come In Standby Model When Not Input SignalStandby Model <0.3WAudio Input: 2HDMI MiniAudio Output: Earphone 12.6" NV126B5M-N41 1920X515 LCD Screen: Display New Mode ADS, Normally Black, TransmissiveResolution 1920RGB)×515Outline Size 315.61×94.02×5.3(H×V×D)Display Area 309.31×82.97 (H×V)Brightness 250 cd/m² (Typ.)Contrast Ratio 1200:1 (Typ.) (TM)Viewing Angle 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) [Left / Right / Up / Down]Signal Interface eDP (2 Lanes), Connector, 40pins Backlight WLED Input Voltage 3.3V (Typ.) Board Size: 82mm x 60mm x 5mm Package List1× 2 HD-MI Mini LCD Controller VS-RTD2556HM-V1 1× 12.6inch NV126B5M-N41 1920X515 IPS LCD Screen 1× Signal Cable 1× Keyboard With Cable
  • Size: 12.6 inch